Czy Real Madryt ma szansę uratować swój sezon?

Real Madryt w aktualnym sezonie nie rozpieszcza swoich widzów. Nieoczekiwane wygrane a także porażki przeplatają się w sezonie pełnym wrażeń. Czy Real Madryt jest w stanie uratować aktualny sezon w La Liga?

Pojedynki Realu Madryt w tym sezonie faktycznie są trudne do przewidzenia. Drużyna potrafi w dwóch tygodniach rozegrać kapitalny mecz u siebie z odwiecznym rywalem z Barcelony, jak i zagrać kompletną klapę ze średniakiem ligowym tydzień później. W dniu dzisiejszym swój mecz rozegra z ekipą Eibar na swoim stadionie i obecni na nim kibice mogą spodziewać się właściwie każdego wyniku.

Problem z Realem Madryt mają zapewne także i osoby których interesuje obstawianie meczy. Statystyki na nic zdają się w momencie ciągłych rotacji które w zespole wykonuje Zinedine Zidane. Te wydają się raz trafiać w zapotrzebowanie, lecz w innych wypadkach są po prostu nie trafione. Co więcej trener sam przyznaje o tym w wywiadach.

Jakieś panaceum na problemy Realu Madryt?

Sprawdź:  Drzwi drewniane dębowe

W dobie kontuzji które ma Real Madryt (jak większość topowych drużyn w aktualnym momencie sezonu) rozwiązań jest bardzo mało. Zinedine Zidane zapewne będzie iść w zaparte jeśli chodzi o rotacje, ponieważ posiada na swojej ławce wielu utalentowanych piłkarzy którzy z pewnością domagają się minut.

Jeśli chodzi natomiast o obstawianie meczy to w tym sezonie w wypadku Realu sprawdzają się dwie opcje. Wyniki underowe, których było zdecydowanie więcej (więcej na ten temat na https://www.obstawianie.net/skuteczne-metody-obstawiania-meczy.html). Kolejną z opcji jest stawianie na bramki przeciwników, nawet jeśli nie straszą oni względem swojej aktualnej formy.

Pomimo dobrych spotkań cały czas Tribout Courtois zmaga się z przeciwnościami losu. Sama defensywa Realu pozostawia wiele do życzenia, ponieważ Sergio Ramos jak i Marcelo nie są w swojej topowej formie.

Jedynym plusem z całej sytuacji jest fakt iż mistrzostwo Hiszpanii może ważyć się do ostatnich kolejek w tym sezonie.

Category:

Related Posts