Jakie panele podłogowe cieszą się obecnie największą popularnością?

Decydując się na nową podłogę zawsze warto zwrócić uwagę na nowoczesne wzornictwo. Dzięki temu mamy pewność, że położona podłoga przez wiele lat będzie nas zachwycać swoim wyglądem. W ostatnich latach do łask wraca popularna podłoga w jodełkę. Obecnie, za sprawą funkcjonalnych paneli nie musimy obawiać się czasochłonnego i trudnego montażu takiej podłogi.

Jeśli chcesz położyć w swoim domu podłogę w jodełkę klasyczną, polecamy Ci ostatnią kolekcję paneli Trendtime 3 zaprojektowaną przez niemiecką markę Parador. Stworzono je z myślą o nowoczesnym i eleganckim wzornictwie. Funkcjonalne jodełka panele są większe od dawniej stosowanych klepek. System zatrzasków sprawia, że kładzenie podłogi jest bardzo proste i nie wymaga klejenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie położyć taki parkiet w swoim domu.

Sprawdź:  Szafy na wymiar - idealna szafa dla każdego

Drewniana podłoga to ponadczasowe rozwiązanie, które przez wiele lat cieszy nasze oczy. Warto postawić na wysokiej jakości panele Parador, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także posiadają zabezpieczenie przed wilgocią. Podłoga w jodełkę bez klejenia to skuteczny sposób na stworzenie oryginalnej i eleganckiej podłogi, która sprawdzi się zarówno w pokoju wypoczynkowym, sypialni, a także w kuchni. Panele z kolekcji Trendtime 3 są dostępne w sześciu odcieniach.

Category:

Related Posts