SXO – nowa forma pozycjonowania

Pozycjonowanie internetowe od samego początku swojego istnienia ewoluowało. Wszystko za sprawą Google, które coraz bardziej starał wprowadzać zupełnie nowe standardy do swoich wyszukiwarek. Skutkiem tego, w ostatnim czasie widzimy kolejne zmiany, które otworzyły drogę do zupełnie nowej opcji na pozycjonowanie. Jest nią SXO, o którym opowiemy dziś nieco więcej. Zapraszamy!

SXO to zupełnie nowe spojrzenie na wyszukiwarki internetowe, oraz same wyniki wyszukiwania. Tym razem nie skupiamy się na samych linkach, jak to miało miejsce do tej pory. Pozycjonowanie przy pomocy SXO skupia się bowiem na użytkownikach i ich najlepszych doznaniach, które mają być odczuwalne na naszej stronie internetowej.

Czym jest więc SXO w praktyce? Jest to szereg działań, który oczywiście również uwzględnia i linki. Ma on na celu sprawić, aby użytkownicy wchodzący na nasze strony internetowe, odczuwali większe zadowolenie i spędzali na nich więcej czasu. Z kolei Google, za większy czas użytkownika spędzony na naszej stronie nagrodzi nas lepszymi wynikami wyszukiwania.

Sprawdź:  Korzystanie z pomocy drogowej w Słubicach – warto czy nie?

Kto może dla nas wykonać SXO?

Jak można się spodziewać, temat jest w Polsce jeszcze świeży. Dlatego też, nic dziwnego w tym, że niewiele firm oferuje SXO w swojej ofercie.

Category:

Related Posts