Zapowiedź: Tottenham – Manchester United!

Takich szlagierów nam brakowało! Do gry wraca zarówno Tottenham i Manchester United. W piątkowym hicie obie drużyny rozpoczną grę po przerwie spowodowanej koronawirusem. Która z drużyn pokaże się lepiej w tym spotkaniu?

Szansę zarówno Tottenhamu jak i Manchesteru są dość wyrównane. Widać to nawet po kursach które stosują bukmacherzy. Obie drużyny wracają po sporej przerwie i bardzo ciężko jest stwierdzić jaką wydolnością będą cechować się konkretni piłkarze. Mecz póki co jest jedną wielką niewiadomą.

Tottenham w większych opałach?

Jeśli popatrzymy na sytuację kadrową to Tottenham jest aktualnie w gorszej sytuacji. Jeśli chodzi o gospodarzy to do gry nie wróci na razie Delle Alli, Parrott i Tanganga. Jeśli chodzi o przyjezdnych to Manchester United nie ma aktualnie żadnych absencji i raczej topowe gwiazdy wejdą jutro na boisko.

Sprawdź:  Komu zlecić międzynarodowy transport zwłok?

Jak bezpiecznie i legalnie obstawić to spotkanie

Chcąc obstawiać legalnie przyda się nam z pewnością lista legalnych bukmacherów w Polsce dzięki której będziemy mogli w pełni bezpiecznie i spokojnie obstawić swoje zakłady. Lista pomoże nam także porównać wszelkie bonusy i atuty wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Category:

Related Posts