Czekamy na drugiego finalistę Ligi Mistrzów!

Dzisiejsze spotkanie w ramach Ligi Mistrzów z pewnością przypadnie do gustu fanom piłki. Naprzeciw siebie zmierzą się dwie znane i cenione na europejskim rynku drużyny. Mowa o Chelsea i Realu Madryt, które będą walczyć o finał Ligi Mistrzów!

Jak wygląda sytuacja przed meczem? W zdecydowanie lepszym położeniu stoi Angielska drużyna, albowiem to właśnie ona lepiej poradziła sobie w pierwszym spotkaniu fazy półfinałowej, na boisku Realu Madryt. Drużyna z Madrytu co prawda potrafiła odpowiedzieć na gola Chelsea, jednak drużyna z Londynu w całości meczu wyglądała zdecydowanie lepiej, co pokazują także i statystyki.

Z kolei Real Madryt gra dziś o wszystko, ponieważ jego kadra na dzisiejszy mecz nie jest kompletna i nawet piłkarze, którzy dopiero wrócili po kontuzjach, nie są w pełnej formie. Z pewnością zadowalający jest fakt, iż Eden Hazard wróci do składu Realu Madryt. Niemniej jednak nie wiadomo, ile czasu Belg spędzi na boisku i w jakiej formie pojawi się dziś na swoim starym stadionie.

Sprawdź:  Wyjazdy integracyjne - dlaczego są tak ważne?

Mecz ciekawy do obstawienia!

Dla fanów piłki nożnej dzisiejsze święto piłkarskie to także możliwość obstawienia, w celu zwiększenia swoich emocji podczas meczu. Jak to zrobić legalnie? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy na znanym i cenionym portalu legalni-bukmacherzy.pl – jest to znany i ceniony portal bukmacherski, który informuje, jak obstawiać legalnie.

Category:

Related Posts