Strona główna Rozrywka Forbet dla nowych graczy na start

Forbet dla nowych graczy na start

Każda osoba, która rozważa podjęcie współpracy z nowym bukmacherem, liczy na rozmaite przywileje zakładowe. Wykorzystanie bonusów daje duże szanse na czerpanie zysków już na samym początku gry, co znacznie ułatwia dalsze budowanie kapitału. Bukmacher Forbet przygotował ciekawą ofertę startową z przeznaczeniem dla osób, które dopiero co przeszły proces rejestracji konta. Jakie korzyści otrzymamy, jeśli w formularzu rejestracyjnym wpiszemy kod promocyjny Forbet? Czy opinie graczy o propozycjach Forbet mają charakter pozytywny? Jak skorzystać z promocji, aby zapewnić sobie dobrą pozycję startową?

Oferta Forbet na start- co warto wiedzieć?

Pakiet promocyjny Forbet na start opiera się o trzy filary: zakład bez ryzyka, bonus od dwóch pierwszych depozytów, a także gra bez podatku.

W pierwszych chwilach po założeniu konta nowy użytkownik ma prawo dokonać zakładu bez ryzyka, którego wartość sięga 200 zł. Obstawiając za pełną stawkę, nie ponosimy żadnego ryzyka. Nawet jeśli kupon okaże się przegrany, bukmacher zwraca pełną kwotę na konto bonusowe. Aby móc wypłacić pieniądze, należy je najpierw obrócić 4x po kursie 2.00 dla kuponu AKO.

Dokonanie pierwszej wpłaty na poczet zasilenia depozytu wiąże się z przyznaniem przez Forbet środków bonusowych, których wartość uzależniona jest od wysokości wpłaty. Bukmacher ustalił maksymalny pułap kwotowy- bonus powitalny od Forbet od pierwszej wpłaty sięga maksymalnie 2000 zł. Jeśli wpłacimy 2000 zł, bukmacher da nam drugie tyle na konto bonusowe. Forbet bonus powitalny może być wykorzystany na dowolny typ zakładów z całej oferty. Aby wypłata środków na prywatne konto została odblokowana, należy wykonać dwukrotny obrót po kursie na kuponie AKO min. 2.50. Trzeba przyznać, że są to bardzo atrakcyjne warunki, możliwe do spełnienia przez większość graczy.

Druga wpłata wiąże się z otrzymaniem specyficznego bonusu znanego pod nazwą MaxiZysk. Maksymalna wartość stawki zakładu wynosi 200 zł. MaxiZysk polega na dwukrotnym powiększeniu wygranej na kuponie. Obstawiając po pełnej stawce na AKO, bardzo często przewidywalny zysk osiąga nawet czterokrotność początkowej inwestycji. MaxiZysk podwaja tę kwotę, dając szansę na spektakularne korzyści.

Forbet gra bez podatku

Pakiet Forbet na start składa się również z możliwości gry bez podatku przez 14 dni od założenia konta. Występuje tu jednak ograniczenie odnośnie rodzaju zakładów objętych warunkami promocji. Forbet bonus powitalny w formie gry bez podatku obowiązuje wyłącznie dla kuponów AKO z trzema zdarzeniami. Kurs poszczególnych elementów kuponu nie może być mniejszy niż 1.30. Gra bez podatku w praktyce oznacza przejęcie przez bukmachera kosztów podatkowych dla wygranych zakładów. Odbywa się to na zasadzie powiększania wygranej na kuponie o 14%, co pokrywa stratę typera z tytułu zapłaconego wcześniej podatku.

Bonus powitalny od Forbet prezentuje się niezwykle ciekawie. Forbet na start przygotował bardzo wiele korzystnych propozycji, które szybko procentują na koncie typerskim. Szczegółowych informacji o zasadach promocji, a także aktualnych kwotach, warto szukać na stronie zawodtyper.pl. Serwis Zawód Typer to miejsce kompleksowego wyposażenia graczy w praktyczną wiedzę o obstawianiu, uzupełnioną o aktualności ze świata bonusów bukmacherskich.

Polecane artykuły

Propozycje Rolet w Kielcach

W Polsce rolety cieszą się wielkim zainteresowaniem już od wielu lat. Moda na rolety przyszła bowiem jakiś czas...

Taśma PET – wszystko na jej temat

Czy każdy z nas wie, czym jest taśma PET? Zdecydowanie nie! Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy,...

Co robić, aby wykorzystać Paczkomaty Allegro i jak usprawnić je za pomocą ErpBox?

Użytkownicy Allegro mają możliwość skorzystania z usługi wysyłkowej Paczkomaty Allegro InPost, która jest aktualnie jednym z najpopularniejszych wyborów wśród internetowych klientów. Wprowadzając...

Montaż pompy ciepła – wszystko na ten temat

Pompa ciepła to specjalistyczne urządzenie, które wymaga odpowiedniej obsługi specjalistów, którzy znają się na tego typu sprzęcie. Dlatego...

Gdzie znaleźć najlepsze jazdy doszkalające w Warszawie

Stolica naszego kraju jest przepełniona usługami właściwie w każdym aspekcie. Od najbardziej prostych usług, kończąc po te najbardziej potrzebne nam, czego przykładem...