Plusy wynikające ze współpracy z doradcą finansowym

Doradztwo finansowe funkcjonuje od wielu lat. Często jednak nie mamy odpowiedniego podejścia do sprawy, myśląc iż sami znajdziemy najlepsze propozycje dla siebie. Tak jednak nie jest. Dziś opowiemy dlaczego warto współpracować właśnie z doradcą finansowym. Zapraszamy!

Doradca finansowy to osoba odpowiedzialna za produkty finansowe, czyli innymi słowy produkty, które dostępne są w bankach. Mowa tutaj o kredytach, pożyczkach, ale także i o opcjach inwestycyjnych, takich jak fundusze inwestycyjne. Dzięki niemu znajdujemy najlepsze oferty i promocje, o których często sami nie mamy zielonego pojęcia.

Dobrze dobrany Doradca Finansowy Warszawa zapewni nam najlepsze warunki wynikające ze współpracy. Mowa o uzyskaniu najlepszych warunków, jakie są dostępne dla klientów w danym dniu. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się mniejszymi ratami, bądź większymi procentami zysków z produktów, które wybierzemy dla siebie.

Doradca finansowy sprawdza oferty wszystkich banków!

To co odróżnia niezależnego eksperta finansowego od pracownika banku to chęć znalezienia dla nas najlepszej oferty. Niestety, udając się do własnego banku i licząc na najlepszą ofertę, będziemy z pewnością bardzo rozczarowani. W praktyce wygląda to bowiem tak, że własny bank daje gorsze oferty od pozostałych banków, które chcą nas zachęcić lepszymi warunkami do tego, aby przejść do nich na stałe. Są oczywiście banki, które liczą się w czołówce banków z najlepszymi ofertami przykładowo kredytowymi, jednak na lepsze warunki mogą na ogół liczyć nowi klienci, którzy mają być zachęceni także i do założenia swojego konta w takim banku.

Przekonamy się o tym zresztą u samego eksperta finansowego, który z pewnością znajdzie najlepsze oferty wśród banków, których sami byśmy nie typowali do sprawdzenia. Jak okazuje się, walka o klienta trwa i biorą w niej udział wszystkie banki, łącznie z tymi najmniej znanymi. Co więcej, to właśnie te banki potrafią zejść ze swoich cen i prowizji, oferując nam zdecydowanie lepsze warunki finansowe od znanych i cenionych marek, które nie muszą tak bardzo starać się o klienta, ponieważ mają pokaźne złoża sowich klientów.

Sprawdź:  Gdzie czekają na nas najlepsze płytki z granitu?

Ile zapłacimy za obsługę?

Jest to kolejny temat, który jest bardzo źle rozumiany wśród ludzi, którzy jeszcze nie mieli okazji być u eksperta finansowego. Na całe szczęście obsługa eksperta finansowego jest w zupełności darmowa. Może to wydawać się dziwne i podejrzane, jednak w istocie tak jest.

Wszystko dzięki wynagrodzeniu, które ekspert finansowy otrzyma w postaci prowizji za klienta, który wykorzystał dany produkt bankowy. Dzięki temu, każda ze stron jest zadowolona i otrzymuje swoje plusy. Skutkiem tego, eksperci finansowi są tak chętnie wybierani przez klientów, którzy ufają ich intencjom.

Kogo można polecić w tej materii?

Jako iż specjalistów jest bardzo wielu w każdym mieście, warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Za takie można uznać poniższą ofertę, która opiera się o pracę znanego i cenionego eksperta na terenie Warszawy i okolic. Jeśli chcemy rozpocząć współpracę z kimś konkretnym, polecamy poniższą ofertę:

Ekspert Finansowy Warszawa

 ul. Stanisława Moniuszki 1
00-014 Warszawa woj. mazowieckie

+48 533 88 78 78
biuro@ekspertfinansowy.org
www.biurokredytowe.warszawa.pl

Category:

Related Posts