Bez De Bruyne Belgia nie ma szans?

Już jutro kibice piłkarscy będą oglądać arcyciekawe spotkania w ramach kolejnej fazy Euro 2020. Czas na mecze ostrego kalibru. Za taki bowiem można uznawać pojedynek Belgii i Włoch, które były typowane jako drużyny mogące spotkać się nawet w finale!

Niestety sytuacja związana ze szczebelkami w ramach Euro 2020 sprawiła, że obie drużyny sprawdzą się już jutro, w ramach 1/8 finału. Dzięki temu czeka nas bardzo fajne spotkanie, dzięki któremu będziemy mogli przeżywać sportowe emocje.

Belgia czy Włochy?

Bardzo trudno wytypować w tym spotkaniu faworyta. Zarówno Belgia jak i Włochy mają bardzo dużo argumentów na boisku. Według wielu mediów i samych kibiców sytuacja De Bruyne poważnie osłabia Belgów, czy jednak na pewno? Aktualne Mistrzostwa Europy pokazały niejednokrotnie, że faworyci spotkań schodzili z murawy ze spuszczonymi głowami.

Sprawdź:  Wybierz czarter jachtów!

Kody od legalnych bukmacherów na to spotkanie

Jeśli jesteśmy pełnoletni i chcemy obstawiać legalnie, możemy spojrzeć na kody promocyjne bukmacherzy, które pochodzą od legalnych bukmacherów. Niektóre promocje zwracają na siebie uwagę i mogą okazać się dla nas bardzo atrakcyjne na start.

Category:

Related Posts