PSV walczy o Ligę Mistrzów!

Już jutro, będziemy świadkami świetnego spotkania w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Naprzeciw siebie znów staną dwa, bardzo utalentowane kluby. PSV podejmie na swoim boisku Rangersów. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie skończyło się remisem 2 do 2!

Drugie spotkanie w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów zapowiada się jeszcze ciekawiej. Na swoim boisku PSV wyjdzie z pewnością jeszcze bardziej pewne siebie i jeszcze bardziej zmotywowane. Natomiast Rangersi nie odpuszczą tego spotkania i dadzą z siebie ile to tylko możliwe. Pozostaje pytanie, która z drużyn przejdzie tym razem w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów.

Rangersi są słabsi na wyjazdach?

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, bardzo trudno znaleźć ich słabe strony. Zarówno PSV jak i Rangersi to drużyny, które radzą sobie dobrze zarówno na meczach na swoim boisku, jak i na meczach wyjazdowych. Dlatego też, bardzo trudno jest wywnioskować, jakim wynikiem skończy się to spotkanie. Warto jednak wiedzieć, że PSV jest szczególnie groźne na swojej murawie, przez co Rangersom nie będzie łatwo w tym spotkaniu.

Sprawdź:  Ukraina kontra Francja - najciekawszy mecz tego spotkania?

Jeśli interesuje nas obstawianie i jesteśmy pełnoletni, możemy sprawdzić system bukmacherski, który jest dostępny w sieci. Może on pomoże zrozumieć nam, jak obstawić to spotkanie.

Category:

Related Posts