Ukraina kontra Francja – najciekawszy mecz tego spotkania?

Szukając najlepszego spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze, chyba nic lepszego nie znajdziemy. Do walki wchodzą drużyny o wysokim potencjale, natomiast która z nich wyjdzie z tego spotkania wygrana? O tym przekonamy się już dziś!

W Ukrainie dzisiejszy mecz z pewnością jest określany mianem święta sportowego. W końcu do Ukrainy wjeżdża jedna z topowych sił piłkarskich na całym świecie. Oczywiście skład jest okrojony. Kibice z pewnością nie są zadowoleni z faktu, że na meczu nie zamelduje się Kylian Mbappe, który w ostatnim czasie jest topowym zawodnikiem w reprezentacji i nie tylko.

Oliwy do spotkania dolewa fakt, że to właśnie Ukraina goni w grupie swojego dzisiejszego przeciwnika. Co prawda między oboma zespołami jest spora różnica, albowiem 4 punktów, jednak na swoim terenie Ukraina zrobi wszystko, aby pokonać swojego rywala!

Sprawdź:  Bez De Bruyne Belgia nie ma szans?

Jakie bonusy na to spotkanie mają legalni bukmacherzy?

Jak zwykle możemy liczyć na przychylność Polskich, legalnych bukmacherów. Skutkiem tego, na to spotkanie zostały przydzielone bonusy bukmacherskie bez depozytu, które mogą wykorzystać nowi gracze, rejestrując swoje konto u jednego z legalnych bukmacherów.

Category:

Related Posts