Co każdy gracz chciał by znaleźć pod choinką?

Święta za pasem więc przed nami jak co roku poszukiwania idealnego prezentu. Ty razem wybór może być trochę łatwiejszy, bo jeżeli jesteś pasjonatem gier albo właśnie poszukujesz idealnego podarunku dla takiej osoby- oto lista kilku idealnych produktów!

Słuchawki, w których pochłonie cię dźwięk

Niezależnie od tego, czy grasz na komputerze PC, czy na konsoli – ten zestaw słuchawkowy USB jest uniwersalnie kompatybilny, więc możesz cieszyć się zachwycającym dźwiękiem na każdej platformie.

Dzięki modelowi HARRIER 360 dźwięk jest wyraźny i zrównoważony. Dodatkowo mają podświetlenie RGB na nausznikach, którym można sterować za pomocą pilota na kablu.
Odłączany i elastyczny mikrofon pałąkowy zapewnia wysoką czułość oraz reakcję na częstotliwość w szerokim zakresie. Twoja komunikacja głosowa z zespołem będzie zawsze precyzyjna. Kiedy skończysz czatować i zechcesz tylko posłuchać włączonej playlisty, mikrofon można zupełnie odłączyć dla większego komfortu.

Uderz w dobrą klawiaturę

SureFire KingPin M2 to pełnowymiarowa klawiatura stworzona do szybkiego reagowania i świetnego wyglądu! Czerwone liniowe przełączniki mechaniczne zapewniają krótki czas reakcji 1 ms i lekki opór sprężyny. Klawisze są jedwabiście gładkie, a gwarancja na 50 milionów naciśnięć zapewnia, że będą działać przez cały okres eksploatacji. Pięć trybów podświetlenia RGB można regulować bezpośrednio z klawiatury lub dostosować do własnych potrzeb za pomocą dołączonego oprogramowania. 100% klawiszy jest wyposażonych w funkcję anti-ghosting, 12 to multimedialne klawisze funkcyjne, a oprogramowanie umożliwia ustawienie funkcji dla każdego klawisza, tworzenie i zarządzanie makrami oraz stosowanie innych ustawień w celu skonfigurowania klawiatury zgodnie z potrzebami. Te wszystkie cechy naprawdę ucieszą oko każdego gracza.

Sprawdź:  SureFire rozszerza swoją ofertę o nowe myszy do precyzyjnych gier

Precyzyjna gra dzięki myszy

Buzzard Claw to nowa superszybka i bardzo czuła 6-przyciskowa mysz do poważnych gier. Posiada regulację DPI do 7200 oraz sensor optyczny 7000FPS, który zapewnia szybki czas reakcji i doskonałą precyzję. Z częstotliwością odpytywania do 1000 Hz, zapewnia wyjątkową reaktywność w grach, które wymagają szybkości, precyzji i dokładności. Teksturowane boki Buzzard Claw zapewniają pewny chwyt, a zaawansowane oprogramowanie pozwala graczom skonfigurować przyciski, prędkość i efekty świetlne RGB do preferowanych ustawień.

I na zakończenie dwa gadżety, które ucieszą każdego gracza.

Do listu do Świętego Mikołaja warto dopisać podstawkę na laptopa PORTUS X2 która dzięki 20 stopniowym regulowanym kątom widzenia, 3 poziomom wysokości, 2 uchwytom na telefon, składanym nogom i podświetleniu RGB jest prawdziwym game-changerem na każdym profesjonalnym biurku. Do zestawu dodajmy uchwyt do kabli i wieloportowy koncentrator SureFire Axis do gier, który zapewnia swobodę ruchów podczas gry bez żadnych ograniczeń. Wielozadaniowa podstawka bungee do myszy ma 3 porty USB oraz jedno gniazdo microSD.

Pełna gotowość do świąt? Mam nadzieję, że byliście grzeczni w tym roku!

Category:

Related Posts