Komu zlecić międzynarodowy transport zwłok?

Międzynarodowy transport zwłok to bardzo trudny temat dla rodziny, która nie ma doświadczenia w tym zakresie. Niemniej jednak, możemy polegać na specjalistach, którzy mają nie tylko odpowiednie doświadczenie w tym temacie, lecz także ścisłe procedury, którym możemy w pełni zaufać. Dzięki nim, możemy liczyć na bezproblemowy transport zwłok, który będzie w naszym zasięgu. Jedyne co, wystarczy po prostu skorzystać z pomocy i współpracy w tym zakresie!

Okej, od czego zacząć?

Po pierwsze, kontaktujemy się z zakładem pogrzebowym, który wykona dla nas transport zwłok do Polski. Dzięki tej usłudze, zyskamy pełne wsparcie, ponieważ naszym zadaniem będzie podpisanie odpowiedniej dokumentacji, która potwierdza uzyskanie odpowiednich upoważnień do działania w naszym imieniu, jeśli chodzi o zwłoki. Wtedy też, firma bez względu na kraj, realizuje dla nas uzyskanie wszelkich zaświadczeń i zgód na to, aby zwłoki mogły zostać przetransportowane do naszego kraju. Uzyskanie wszelkich zezwoleń i transport, będzie trwać na ogół od 3 do 7 dni roboczych, jednak w określonych sytuacjach i wypadkach, ten czas może się lekko wydłużyć.

Sprawdź:  Praktyczne zastosowanie foli bąbelkowej

Kiedy już transport zostanie wykonany…

Kiedy zwłoki powrócą do naszego kraju, zostaną przetransportowane w odpowiednio ustalone miejsce, które będzie miało warunki do tego, aby przechowywać zwłoki. Zwłoki są odpowiednio przechowane do czasu pochówku, następnie zabezpieczone i przygotowane właśnie do tej ceremonii. Dzięki temu, otrzymujemy pełne wsparcie pod względem przywiezienia i przygotowania zwłok naszych bliskich, do ich miejsca pochówku.

Category:

Related Posts