Malta kontra Cypr. Egzotyczne spotkanie piłkarskie!

Eliminacje do Mistrzostw Świata w Katarze zaczynają się już jutro. Niemniej jednak, już dziś warto spojrzeć na ofertę spotkań, które są przed nami już od jutra!

W pierwszym dniu zmagań jeden mecz przykuwa uwagę zawodników. Mowa o spotkaniu między Maltą a Cyprem, czyli małymi wysepkami, które aspirują do gry w Mistrzostwach Europy. Zarówno jedna jak i druga drużyna nie składa się z wielkich gwiazd futbolu, jednak obie aspirują do tego, aby znaleźć się na Mistrzostwach Świata pod koniec 2022 roku!

Która z nich ma większe szanse? Teoretycznie, na dzień dzisiejszy lepiej prezentuje się drużyna Cypru, której zawodnicy zaczynają wdzierać się do coraz to lepszych lig krajowych na całym świecie. W wypadku Malty, skład drużyny nadal złożony jest z osób, które nie zajmują się profesjonalnie piłką nożną, co znów może przesądzić o wyniku spotkania.

Sprawdź:  PSV walczy o Ligę Mistrzów!

Legalne zakłady na to spotkanie

Co ciekawe, najlepsi bukmacherzy internetowi już wystawili ofertę na to spotkanie. Mowa oczywiście o legalnych bukmacherach, którzy posiadają licencje na zakłady w Polsce. Dzięki ich ofertom możemy w pełni legalnie korzystać z zakładów na terenie Polski!

Category:

Related Posts